měna:
Acheter en ligne vos ventes chaudes préférées des derniers vêtements
 
tvůj Nákupní košík je prázdný
Dodání a návrat doporučené produkty Kontaktujte nás
Úvod ::  Dodání a návrat

Dodání a návrat

Vždy jsme se drželi přijmout stejný den pořadí, dodací princip na druhý den, samozřejmě, nedostatek jednotlivých produktů přepravy produktů 1 až 3

Pravidla pro vrácení peněz
Snažíme se plně uspokojit. Budete muset vzít balíček s datem našich pěti dnů později. politika směnných kurzů, předtím, než je snadná návratnost, pošlete nám položku, musíte nás kontaktovat a vrátit se na adresu doručení. Veškeré zboží, které nám bylo vráceno, musí být oblečeno čistým oblečením nebo musí být vše nahrazeno nebo označeno v původním stavu. Nebudeme schopni vrátit / změnit název boty špatně, projekt se mi nelíbí. Proto se ujistěte, že formát doručení a požadované položky.

Všechny položky budou objednány zde. Slibujeme, že si objednejte balíček. Když se vrátíte na správnou položku, vrácené zboží: Všechny vrácené produkty musí zaplatit poplatek ve výši 5%. Dodávka je nevratná.

Vrácení objednávky vrátíme, popřípadě náklady na její dodání, které odpovídá za přepravu

zabít Objednávka a může být duchem ukládá pokutu ve výši 25% za zrušení kdykoliv zasláním balíčku se změní. Většina objednávek je odeslána do 1-2 dnů, takže při odeslání objednávky je žádost o zrušení odmítnuta.

Návrat / výměna
Pokud máte výrobek, po třech dnech požádejte výrobek, aby odmítl společnost jusigeona, aby nás kontaktovala. Nabízíme náhradu nebo výměnu následujících tří podmínek:

Měli jsme nějaké chyby (neubližujte lidským faktorům) (špatná velikost, špatná barva nebo špatný styl) nebo problémy s kvalitou produktu. Chcete-li obdržet balíček, zašlete prosím zpět peníze, které peníze nevracíte. , Produkty musí poskytovat naše oddělení kontroly jakosti, v případě jakéhokoli problému vám vrátíme nebo zašleme nové produkty bez uspokojivého dobrého stavu výrobku. Musíte podporovat celkovou hmotnost zásilky .costo. Pokud chcete vyměnit produkty a zpochybnit (nebo nesprávnou velikost, špatná barva nebo styl je neplatný). Musíte zaplatit veškeré náklady na dopravu.

©2020 www.cosestanekdyz.cz . dámská obuv - boty - kabelky - damska obuv
paiement sécurisé et de confiance